Szügy, 2024.05.11.

Talent 2019 SE - Kék Duna SE
5 - 2

Gól: Kuzma Tamás Rados Bálint, Gyetvai Gergő, Schmiedt Dávid, Naszály Zalán

Rados László: Szombaton ismét hazai környezetben, ezúttal Szügyben nagyszerűen előkészített pályán fogadtuk a Kék Duna csapatát. A héten szinte mindenkire számíthattam, ezért úgy is alakítottuk az edzésmunkát, és labdatartásra helyeztünk nagyobb hangsúlyt. A mérkőzés eleje kicsit álmoskás volt, de mi voltunk a kezdeményezőbb csapat a meccs teljes egészében. Voltak szépen felépített támadások, szép gólok, de még mindig sok a pontatlanság, legfőképpen a passzok tekintetében, valamint a labda nélküli mozgásból sokkal több kell. Megyünk tovább, és készülünk az utolsó két mérkőzésünkre. A fiúknak gratulálok! Hajrá Talent!

Az U13-as csapatunk gólgazdag mérkőzéssel folytatta szereplését

Pest Vármegyei U13 II. osztály középház I. csoport 7. forduló
Balassagyarmat, Vizy Zsigmond úti Sportpálya 2024.05.04.

Talent 2019 SE - Vác Deákvár II.
4 - 4

Góllövők: Kuzma Tamás 2, Rados Bálint, Gyetvai Gergő

Rados László edző:  Szombaton hazai pályán fogadtuk a Vác Deákvár II. csapatát. Sajnos több hiányzó is volt, de ettől függetlenül tették a dolgukat a fiúk, a labdakihozatalok most lassabban működtek, és a középpályán is sok volt a pontatlanság, de egyéni megoldásokból szép gólokat szereztünk. Viszont az utolsó 20 percben teljesen szétesett a játékunk, amit az ellenfél ki is használt, kicsit el is fáradtak a srácok, rendkívül pontatlanok voltunk már a labdakihozataloknál, többen a tudásuk alatt játszottak, de természetesen el kell fogadni, hogy nem mindig tudják a legjobb formájukat hozni, és ez is a fejlődés egy része. Jövő héten javítjuk a hibákat, és készülünk a következő megmérettetésre. Mindezektől függetlenül büszke vagyok a csapatra! Hajrá Talent!

Az U13-as csapatunk ezúttal idegenben folytatta szereplését

Pest Vármegyei U13 II. osztály középház I. csoport 5. forduló
Kismaros, 2024.04.21.

Fortuna SE-Kismaros - Talent 2019 SE
3 - 6

Góllövők: Kuzma Tamás 3, Rados Bálint 2, Schmiedt Dávid 1

Rados László edző: A héten már majdnem a teljes kerettel, jó hozzáállással és jó hangulatban tudtunk edzeni, ezért is jó előjelekkel indultunk útnak. Már a mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a meccs irányítását, jól játszottuk, azokat a játékelemeket, amiket a héten gyakoroltunk edzéseken (a gyorsabb, pontosabb labdakihozatalok) 60 percig jól működtek, a támadó harmadban viszont még sok a hiányosság az összjáték, együttműködés területén, amit nyilvánvalóan többet fogjuk gyakorolni az edzéseken. Az utolsó 20 percben változtattunk pár dolgon, ami még nem a legjobban működött, ami nem baj, mert az edzéseken lesz lehetőségünk javítani, gyakorolni. Összességében gratulálok a srácoknak, mert a heti edzésmunka most már eredményességgel is párosult. Hajrá Talent!

Góllövő: Rados Bálint

Rados László: Több, mint két hét után játszottunk újra bajnoki mérkőzést, szerdán Kosdon, majd szombaton Szügyben fogadtuk a Göd csapatát. Sajnos látszódott a fiúk teljesítményén, hogy nem volt meg a folyamatosság és kimaradt két hét. A szerdai meccsen sok volt az egyéni hiba és csapat szinten sem működtünk jól, tompán és önbizalom nélkül játszottunk. Pénteki edzésen átbeszéltük, hogy mely dolgokon kell javítanunk, így szombaton egy teljesen más csapatot láttam a pályán, mind hozzáállásban, mind játékban egyaránt. Amiben viszont fejlődnünk kell, azok a labdakihozatalok és a szélességi játék. Az előre felé játékban, valamint a kapussal szembeni befejezéseknél jobb döntéseket kell hoznunk, hiszen rengeteg ziccer maradt ki, függetlenül attól, hogy az eredmény másodlagos, de a mérkőzéseket mégis csak gólra játsszuk. Dolgozunk tovább és készülünk a következő fordulóra. Hajrá Talent!

Az U13-as csapatunk az elmúlt hétvégén folytatta a szereplését a Pest Vármegyei U13 II. osztály középház I. csoportjában.
Pest Vármegyei U13 II. osztály középház I. csoport 2. forduló
Vác, Deákvár SE Sporttelep 2024.03.24.

Vác-Deákvár SE II. - Talent 2019 SE
2 -3

Góllövők: Schmiedt Dávid, Kuzma Tamás, Öngól

Rados László: A soron következő fordulóra Vácon került sor, számunkra kicsit szokatlan időpontban, vasárnap kora este. Sajnos a héten elérte a csapatot a betegség és sérüléshullám, így egy cserével tudtam csak számolni, mivel összesen hatan hiányoztak, ami az indulásnál még egy fővel csökkent, így csere nélkül indultunk útnak. Megbeszéltük a fiúkkal, hogy kicsit visszahúzódva, zártabban védekezzünk és labdaszerzés után kontrákra berendezkedve próbálunk meg eredményesek lenni, ami nem túl jól sikerült az elején, hiszen az első percben már hátrányba kerültünk és nehezen találtuk meg a játék ritmusát. Öt, tíz perc kellett hozzá, hogy a játék irányítását átvéve sikerült kiegyenlíteni, majd megfordítani a mérkőzést. Büszke vagyok a srácokra, volt tartása a csapatnak, fegyelmezetten betartva a megbeszélteket, nagyot küzdve megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok mindenkinek! Most egy kis pihenőre megyünk és a következő fordulóra már remélem, felépül mindenki. Hajrá Talent!

Az U13-as csapatunk is megkezdte a "kinti" szezont a tapasztalatokkal teli,
tartalmas téli Futsal7vége sorozat után.

Csapatunk a Pest Vármegyei U13 II. osztály "A" csoportjának őszi versenysorozata után a Pest Vármegyei U13 II. osztály középház I. csoportjába került és itt folytatja a tavaszi szereplését.

Pest Vármegyei U13 II. osztály középház I. csoport 1. forduló
Balassagyarmat, 2024.03.09.

Talent 2019 SE - Nagymaros FC
9 -0

Góllövők: Rados Bálint 4, Schmiedt Dávid 2, Harmat Balázs, Kuzma Tamás, Orosz Márton

Rados László: Szombaton, hazai pályán fogadtuk a Nagymaros FC csapatát. A futsal sorozat befejeztével, már "csak" kinti környezetben folytattuk a felkészülést, amiben sajnos csak egy, de minden szempontból hasznos gyakorló meccset játszottunk a Palóc Farkasok U13-as csapatával, amit itt is szeretnék nekik megköszönni! A felkészülési meccs után egy hetünk volt arra, hogy a hibákat javítsuk a bajnoki rajt előtt, amit úgy gondolom sikerült, hiszen nagyszerű játékkal megérdemelt győzelmet arattunk! Ami viszont az eredménytől is fontosabb számomra, hogy amit kértem a srácoktól azt maximálisan betartották, hátul magabiztosan, türelmes labdajáratással építettük fel a támadásokat, a befejezéseknél pedig szép gólokat szereztünk. Megvolt a tűz és a kellő motiváltság a csapatban, ami ma eredményességgel is párosult, ezt az utat kell folytatnunk! Gratulálok a fiúknak! Hajrá Talent!

Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 10. forduló
Budakeszi, 2023.11.11.

Budakeszi LA - Talent 2019 SE
10 -0

Rados László: Szombaton az ősz utolsó bajnoki mérkőzésre utaztunk Budakeszire a csoport "legerősebb" csapatához. Sajnos furcsa körülmények között kellett megmérkőznünk az ellenfelünkkel! A vereséggel semmi bajunk nem lenne, de dühítő volt az, hogy vannak csapatok amelyekre nem vonatkoznak a MLSZ által kiírt szabályok, hiszen 3-4 túlkoros egyes csapatoknál belefér ("akadémiáról" beszélünk), és amikor jelzem a játékvezető felé azt a választ kapjuk, hogy ezt nem tudja ellenőrizni. A slusszpoén, hogy egy U13 - as  meccset, egy U-11- es méretű pályán kell játszanunk 8+1- ben, na ez már kiverte a biztosítékot, szóval ilyen körítést után szakmailag nehéz értékelni a mérkőzést. Ma is tanultunk minden szempontból és mindezektől függetlenül megyünk tovább, és jövő héttől már teremben készülünk a futsal7végékre. Hajrá Talent!

Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 9. forduló
Vizy Zsigmond úti Sportpálya, 2023.11.04.

Talent 2019 SE - Göd III.
0 -1

Rados László:Szombaton itthon fogadtuk a Göd csapatát. Sajnos a mély talaj miatt inkább egy küzdelmes mérkőzés alakult ki, helyzetek adódtak mindkét csapat előtt, amiből a vendégek az utolsó percekben egy pontrúgásból eldöntötték a találkozót. A végére fizikálisan, és fejben is elfáradtunk, mivel nem tudtam frissíteni, de csak gratulálni tudok a fiúknak, mert mentek az utolsó pillanatokig az egyenlítésért, ami ezúttal nem sikerült. Megyünk tovább, és készülünk az utolsó bajnokira!

Hajrá Talent!

Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 7. forduló
Zebegény, 2023.10.28.

Zebegény Garvittax - Talent 2019 SE
2:9
Gól: Harmat Balázs 3, Rados Bálint 2, Kuzma Tamás 2, Schmidt Dávid 1, Tresó Dávid 1

Rados László: Szombaton Zebegény csapatával játszottuk a soron következő bajnoki mérkőzést, ahol az első perctől kezdve támadólag léptünk fel, amivel a hazai csapat nem tudott mit kezdeni, és már az 5. percben 2 góllal vezettünk, ami megnyugtatta a fiúkat, talán kicsit túlságosan is, de rövid időn belül ismét megtalálta a játék ritmusát a csapat, és egy öröm focit játszva magabiztosan játszották le a mérkőzést. Dicséret illeti a srácokat, mert mindent betartva, és remek játékkal megérdemelt győzelmet arattak. Megyünk tovább. Hajrá Talent!

Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 2. forduló
Kosd, 2023.10.21.

Kék Duna SE - Talent 2019 SE
0-3

Góllövők: Rados Bálint 2, Harmat Balázs

Rados László edző: A 2. fordulóból elmaradt mérkőzésre voltunk hivatalosak pénteken Kosdra, a Kék Duna SE csapata vendégeként. Nem igazán tudtam semmit az ellenfél játékáról, ezért azt kértem a fiúktól, hogy játszunk türelmesen, legyen nálunk a labda, ne rugdossuk fel a labdákat, hanem próbáljunk tudatosan felépíteni a támadásokat, labdavesztésnél zárjunk vissza. A csapat maximálisan betartotta a megbeszélteket, majd az utolsó 20 percben teljesen feltoltuk a védelmet, és már a saját kapujuk előtt pressing alá helyeztük a fáradó hazai csapatot, aminek meg is lett az eredménye, hiszen 10 percen belül sikerült háromszor is betalálni és megnyerni a mérkőzést. Hatalmas gratuláció  mindenkinek, végre idegenben is mertünk játszani, megvolt a kellő önbizalom, és magabiztosság, de a támadó harmadban sok a rossz döntés, és a kapkodás, jövő héten ezen fogunk dolgozni többet. Hajrá Talent!

Góllövők: Kuzma Tamás, Harmat Balázs, Gyetvai Gergő, Schmidt Dávid

Rados László: A hétvégén minden arcát megmutatták a fiúk, a szokásos álmos kezdés, és a korai bekapott gól után kezdtünk ébredezni, majd két percen belül megfordítani az eredményt, ezután sikerült még növelni az előnyünket, és azt gondoltam, hogy megnyugodva elkezdünk türelmesen játszani, ehelyett felhoztuk az ellenfelet, és az utolsó fél percben döntetlenre mentette a hazai csapat a mérkőzést. Kicsit rejtélyes számomra, hogy idegenben elmegyünk, és nem merünk játszani, ami a hazai pálya tökéletes ellentéte. A hozzáállás rendben volt, és most is voltak szépen felépített támadások, sőt 1-2 érintőből gólhelyzeteket alakítottunk ki, de a következő percekben meg sorra rossz döntéseket hozunk. A védelem sok hibával játszott, amit jövő hétre rendbe kell tennünk, és mivel ismét idegenbe megyünk, valamin változtatni kell. Naszály Zalánnak, és a szüleinek köszönjük szépen a szülinapi bulit, ahová a meccs után az egész csapat meghívást kapott. Boldog születésnapot Zalán! Hajrá Talent!

Kicsit foghíjas fordulót zártak az elmúlt hétvégén korosztályos csapataink!
Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 4. forduló
Szokolya Sportpálya 2023.09.30.

Szokolya SK - Talent 2019 SE
0:5

Gólszerzők: Gyetvai Gergő 3, Marcin Benett, Harmat Balázs

Rados László edző: Mondhatnám azt, hogy nyertünk 5:0- ra, és a győzelmet nem kell megmagyarázni, de most az eredményességen kívül, sajnos nem sok mindent tudok kiemelni. A mérkőzést igaz végig kézben tartottunk, de játékban pontatlanok, türelmetlenek, és görcsösek voltunk. Rengeteg hibával, lassan játszottunk, úgy tűnt, hogy önbizalom nélkül egyénieskedve akartunk sok mindent megoldani  (amiből igaz sikerült háromszor betalálni, a másik kettő gólt viszont szépen felépített akcióból szereztünk), ami megnehezítette a csapatjátékot. Ami pozitívum, hogy a védelem is kezdi felvenni a ritmust, és kezd egyre jobban összeszokni, ez is a fejlődés része. Jövő héten dolgozunk tovább, és készülünk a következő megmérettetésre. Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 5. forduló

Talent 2019 SE - Jászberény sajnos elmaradt! Mérkőzés nélkül a 3 pontot a Talent 2019 Sportegyesület kapta.

Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 3. forduló
Szügyi Sportpálya 2023.09.23.

Talent 2019 SE - Vác Deákvár SE II
1 - 2
Gólszerzők:
 Rados Bálint

Rados László edző: Sajnos a héten betegségek miatt 1 edzést tudtunk tartani, és az elején ez meg is látszott a srácokon pontatlanság, és helyezkedések tekintetében és két védelmi figyelmetlenségből kaptunk 2 gólt. Mindettől függetlenül az elejétől kezdve végig a játékot mi játszottunk, mi irányítottuk, de fortuna most nem volt mellettünk, 4-5 kapufát rúgtunk amelyek mind kifelé pattantak. Nagyon sok látványos, és gyönyörű támadást vezettük, de sajnos az utolsó passzok nem sikerültek, a kihagyott helyzetek bosszantóak voltak, de a játék és a hozzáállás miatt dicséret illeti a fiúkat. Jövő héten már remélem teljes edzés munkát tudunk végezni, hogy még jobban fel tudjunk készülni a következő megmérettetésre. Hajrá Talent!

Nagyszerű hétvégét zártak a Talent 2019 Sportegyesület korosztályos csapatai!

Pest megyei U13 II. oszt. bajnokság "A" csoport 1. forduló
Szügyi Sportpálya 2023.09.09.

Talent 2019 SE - Fortuna SE Kismaros
8 - 3
Gólszerzők:
 Rados Bálint 3 , Schmidt Dávid 2 , Gyetvai Gergő 2 , Naszály Zalán 1

Rados László edző: Az U-13-as csapatunknak is megkezdődött az idei szezont a Pest megyei bajnokság ll. osztályában.
A júliusban összeállt kerettel augusztus elején kezdtünk meg a felkészülést Mohácsi Laci edző kollégával. Mivel a többség tavasszal még az U-11-es korosztályt erősítette, ezért az első napokban szokni kellett a nagyobb területet, és a 8+1 -es felállást, a kevés felkészülési mérkőzés ellenére az első bajnoki mérkőzésen, az edzéseken gyakoroltakból, mind védekezésben, mind pedig támadás felépítésében sok pozitív dolgot kaptam vissza, nyilvánvaló sok volt még a hiba, de ezek rávilágítanak arra, hogy mit kell edzéseken többet gyakorolni. Összességében dicséret illeti a fiúkat, de sok még a munka a folyamatos fejlődés érdekében. Hajrá Talent!

Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?