Salgótarján, 2024.05.09.

SBTC - Talent 2019 SE
4 - 1 (3 - 1)

Góllövők:Varga Gábor

Szenográdi Péter: Folytatódott az idegenbeli gyenge szereplésünk. Talán a megfejtés erre az, hogy a hazai csapatoknak jön ki a lépés. Azért gondolom így, mert ma a támadó játékunk és a labdakihozatalok működtek, igaz a támadó harmadban már megállítottak, pontatlanok voltunk, kapkodtunk, rosszul vettük át és folytathatnám. Ettől függetlenül labdabirtokban elfogadható volt a játék. Védekezésben volt ma inkább a hiba, de ezt se mondanám az utóbbi meccsekhez képest, többnek vagy kevesebbnek egyszerűen ha idegenben vagyunk kihasználják ezeket ellenünk. Van még két mérkőzés, felkészülünk, és meglátjuk mire lesz elég a játékunk. Hajrá Talent!

U17-es csapatunk ismét bravúros mérkőzéssel folytatta a rájátszást
az MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoportjának felsőházában.

Taktikus, nagyszerű csapat és egyéni teljesítménnyel sikerült meglepni a felsőház elsőszámú bajnokesélyesét!
MLSZ Regionális U17 Alap Középkelet - Felsőház 5. forduló.
Hatvan, 2024.05.04.

Talent 2019 SE - Gyöngyösi AK
2 - 1 (0-0)

Góllövők:Keskeny Bence, Sisa Bence

Szenográdi Péter: Hétvégén a bajnokság egyik legjobb csapata látogatott hozzánk. Kevés időnk volt felkészülni, mivel a keddi mérkőzés után csak egy foghíjas edzést tudtam tartani. Így többségében maradt a már ismert felállás, a régebben begyakorolt mozgások. Viszont ismernek a srácok, igy tudták, hogy lesz valami új, amit most szóban vagy éppen a táblánál tudtam vizuálni. Minden elismerésem a CSAPATÉ, hogy így is megoldották ezeket az új "elemeket". Az első félidő csendesen lepergett, majd ahogy kijöttünk a másodikra az első támadásunkból gólt tudtunk szerezni. A vendégek nagyobb fokozatra kapcsoltak, mi pedig egyre fáradtunk a nagy hőségben. Egyenlítés is lett a vége. Egy szöglet után fejeltek a hálónkba. Meg volt a labdájuk a fordításhoz is, de Boti és a védelem tartotta a reményt a fiúkban. Majd ennyi bele tett munka és fáradozás után Gabika verte meg egy az egyben a védőjét és hozta kihagyhatatlan helyzetbe Sisát, aki nem is hibázott a 89.percben, így itthon tudtuk tartani a három pontot. Büszke vagyok a Srácokra, mert ismét bebizonyították, hogy ott a helyük a legjobbak közt. Külön öröm számomra, hogy a cserék így tudnak beszállni a játékba hétről hétre, bár nekik annyi előnyük van, hogy folyamatosan hallgatniuk kell engem a pad széléről, mit és hogyan kellett volna. Van még három mérkőzés, ahol ugyanúgy mindenkire szükség lesz és a lehető legjobb énjét kell elhoznia.

Hajrá Talent!

Hétköznap újabb fordulóval folytatta a rájátszást U17-es csapatunk!
MLSZ Regionális U17 Alap Középkelet - Felsőház 4. forduló.
Hatvan, 2024.04.30.

FC Hatvan - Talent 2019 SE
4 - 2 (0-1)

Góllövők: Deák Donát, Varga Gábor

Szenográdi Péter: Újabb kihívás előtt álltunk a fiúkkal, hiszen Hatvan ellen mindig érdekes meccseket játszunk, ez most sem volt másképp. Első félidő jól nézett ki, labdát tudtunk szerezni középpályán, és hátul is stabilak voltunk. A támadó harmadig jól is futballoztunk, ott viszont kapkodtunk, rendre rossz vagy éppen pontatlan döntést hoztunk. De így is vezetéssel tudtunk pihenőre menni. Ahol annyira kipihentük magunkat, hogy percekig teljesen eltűntünk, ezt köszönte szépen az ellenfél és fordított is. Hibáztam egy nagyot, hogy sokáig gondolkoztam a változtatáson. Váltunk, 4-4-2 teljesen feltolt védelem, egyenlítés, majd 3 hatalmas ziccer kimarad, nem baj, nincs gond, hisz uraljuk a mérkőzést. Majd jön egy hatalmas érthetetlen hiba, amiből remélem tanulunk. A végén mehetnénk kapusra, de rövid a passz, amibe belerúgnak egyet és besétál a csatár. Összességében húsz perc kivételével nem gondoltam, hogy baj lehet, még úgy is, hogy két kényszerű csere is nehezítette a dolgunkat. Egy jó csapat kihasználja a hibákat, amiket adsz neki, így azt tudom mondani, hogy magunkat vertük meg. Hajrá Talent!

U17-es csapatunk ezúttal "hazai" környezetben ismét bravúros mérkőzéssel folytatta a felsőházi rájátszást az eddig három győzelemmel első helyen álló Mezőkövesd csapata ellen. A "hazai környezet" a UNICUM FC MOHORA sportpályája volt, ahol remek pályán tudtuk megrendezni ezt a nagyszerű mérkőzést. Ezúton is köszönjük Gál Tibornak, hogy a csapatunk rendelkezésére bocsátotta a pályát.

MLSZ Regionális U17 Alap Középkelet - Felsőház 3. forduló.
Mohora Sportpálya, 2024.04.20.

Talent 2019 SE  - Mezőkövesd Zsóry FC
2 - 0 (0-0)

Góllövők: Varsi Zalán Attila, Varga Gábor

Szenográdi Péter edző: Mit is mondhatna az ember egy ilyen nagyszerű győztes meccs után? Ahogy én láttam, szerintem a jobban akaró, védekezésben és kapus teljesítményben szinte tökéletest nyújtó csapat nyert ma. Foglaljuk akkor össze. Gyönyörűen előkészített pálya fogadott minket Mohorán, idősebb Pálok Péter és Gál Tibor jóvoltából. Köszönjünk a támogatást a Szülőktől és Mohától is a mérkőzés utáni összejövetelhez. Szóval, körülmények pipa, heti munka pipa, jöhetett a mérkőzés! Szokásos mederben mentek az előkészületek, megtisztelnek a Srácok, hogy végig hallgatnak, utána övék a főszerep. Kezdésnek a mostanában szokásos ziccerünket sajnos kihagyjuk ugyanúgy mint eddig, majd tizenöt perc elteltével védekezésben váltunk egy aprósággal, így elől is veszélyesebbek lettünk. A félidőig az ellenfelünknek is adódott lehetőség, hogy vezessenek, de vagy oda értünk, vagy Boti (a mérkőzés embere) védett. Szünetben átbeszéltük mit, hogy is kellene csinálnunk! A védekezés része a második játékrészben is jól működött, viszont a támadásokat sikerült hatékonyabbá tennünk és bekotortunk két gólt, amivel sikerült megnyerni a mérkőzést. Szokták mondani, hogy az marad meg az ember fejében, amit utoljára mondanak neki vagy jelen esetben olvas. Szóval! Más játékrendszerben játszunk, mint tettük azt ősszel, talán ősszel volt két mérkőzésünk így és most ez a három mérkőzés. Azt látjuk, tapasztaljuk, hogy a védekezésünk stabilabb lett! DE! Támadásban, labdakihozatalokban, labda nélküli mozgásokban, felpasszolt labdák megtartásában még sokat kell javulnunk! Ismerik a Srácok ezeket a dolgokat is, de arra kell törekednünk, hogy mind a védekezés, mind a támadás jobban működjön, mert azért dolgozunk, hogy fejlődjünk és tanuljunk. Összegzésképpen gratulálok a Srácoknak amiért csúsztak másztak egymásért, ami szintén nagy érték egy csapat életében. Hajrá Talent!

U17-es csapatunk az MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoportjának
felsőházának 2. fordulójában az egyértelmű bajnokesélyes otthonába látogatott.

MLSZ Regionális U17 Alap Középkelet - Felsőház 2. forduló
Gyöngyös, 2024.04.07.

Gyöngyösi AK - Talent 2019 SE
3 - 0 (1-0)

Szenográdi Péter: Újabb óriási felaldat előtt álltunk, ezúttal az alapszakaszt megnyerő Gyöngyös otthonában. Tudtuk mit játszanak és ezen nem is változtattak egy percig sem, tömték a szélsőket labdával és keresték a irányítójukat. Első félidőben szerintem jól semlegesítettük őket, bár egy ziccert kihagytak, sajnos mi is. A kapott gólunk egy kavarodás után született, ami nagyban elkerülhető lett volna. Jól kezdtünk, de fokozatosan estünk vissza játékba, a labdakihozatalok nem igazán működtek, a legfájóbb viszont az volt, hogy a megszerzett a labdát rögtön vissza is adtuk az ellenfelünknek, egyszerűen nem tudtuk megtartani. Második félidőben változtattunk, de továbbra is pontatlanul játszottunk, de ennek ellenére pár perc alatt három lehetőségünk is adódott egyenlíteni, nem éltünk vele, majd ezek után összehoztunk egy szerencsétlen büntetőt, ami el is döntötte a mérkőzést. Alapból nem úgy ment a játék, ahogy szerettük volna, aztán a félidő végén kaptunk egy elkerülhető gólt, aztán amikor elkezdtünk játszani folyamatos faultokkal lassítottak minket, aminek ez lett a vége. Kár érte, mert ha az elmúlt heti játékunk felét hozzuk ma, akkor teljesen más minden. Megszoktam védeni a "gyerekeimet" mindig, de most nem teszem, hátha észbe kapnak! Kevés edzéssel nem lehet jól futballozni! Akiknek húzni kellene a csapatot egy edzésen voltak a héten, igy ezt nem lehet. Nyitott vagyok mindenre edzés téren, Krisztiánhoz is mehetnek (köszönöm neki ezt) a srácok, amikor én dolgozok, vagy a gyermekemmel kell lennem. Meg kell érteni, ha egyet nyerünk, nem azt jelenti, hogy kihagyhatok edzést. Megint lesz két hetünk felkészülni, ahol mindenkit szeretnék látni. Ahogy mondtam, a jó fizikális ellenfelek ellen, csak jó játékkal lehetünk sikeresek és ehhez dolgozni kell. Hajrá Talent!

U17-es csapatunk bravúros mérkőzéssel kezdte a rájátszást

Csapatunkra nehéz mérkőzések várnak hétről-hétre, amiken csak úgy tudnak helytállni és fejlődni, ha a mai önfeláldozó, taktikus és nagyszerű egyéni és csapat teljesítményekre lesznek képesek a jövőben is.

MLSZ Regionális U17 Alap Középkelet - Felsőház 1. forduló.
Balassagyarmat, Műfű, 2024.03.30.

Talent 2019 SE - FC Hatvan
6 - 3 (2-0)

Góllövők: Varga Gábor 2, Telek Sebestyén 2, Keskeny Bence, Sisa Bence

Szenográdi Péter: Szép győzelemmel kezdtük a felsőházi rájátszást! Hogy is adódott ez össze? Menjünk vissza két héttel, amikor ugyan úgy a Hatvan látogatott hozzánk! Ez után a mérkőzés után elterveztem a változást, amit az alapszakasz utáni első edzésen meglehetősen bizonytalanul, de érdeklődve várt a csapat. Meg is lettek dolgoztatva a srácok az elmúlt két hétben. Szép csendben, szerényen, magányos estékbe nyúlóan csináltuk a dolgainkat és készültünk a rájátszásra. Hat edzésünk volt, amit szép létszámokkal tudtam megtartani a mai mérkőzésig. Aztán jött az "előadás", ami előtt megint összekuszálódott minden. Pénteken tudom meg, hogy van aki elutazott, ketten betegek lettek - szerencsére Sebi, azért tudta így is vállalni a játékot - és volt aki motorral elesett. Hát na...... Reggel kilenckor még tologattam a "bábukat", hogy is nézzünk ki, hogyan tudjuk majd megvalósítani, amit elterveztünk. Jött a mérkőzés és olyan 60 percet tettek le a srácok az asztalra, amire szerintem a szép számú közönség is csettintett egyet. A taktikát betartva, jól futballozva négy gólt lőttünk. Ha kellett jól szűkítettük a területet, lassítottuk az ellenfelet, amikor kellett jól járattuk a labdát, jól mozogtunk be az üres területekbe és a mélységi felpasszok nagy százalékban is jóra sikeredtek, ezeket rendre meg is tudtunk tartani, amit külön kértem is. A legfontosabb viszont az, hogy olyan pozíciókban szereztünk labdákat a gólok előtt, amit már régóta gyakorolunk. Aztán a hirtelen jött "nagy" melegben egyre fogytunk el, kényszerű csere is nehezítette a dolgunkat és ezzel elég szépen felhoztuk az ellenfelünket. Végén a csapat tartását mutatta, hogy két kontrával be tudtuk biztosítani a győzelmünket. Külön öröm, hogy a padról góllal és gólpasszal tudtak beszállni a srácok a mérkőzésbe. Összességében sikerült az eltervezett mederben tartani a mérkőzést és helyenként jó játékkal, jó helyzet kihasználással sikerült itthon tartani a három pontot egy nagyon erős ellenféllel szemben. Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 18. forduló.
Balassagyarmat, Műfű, 2024.03.16.

0 - 4 (0-2)

Szenográdi Péter: Érdekes és egyben bonyolult edzőnek lenni. De miből tanul az ember? Hát a hibákból! Az, ha egy mérkőzésen 1-2 srác tompa, még elmegy, de ha már hat játékos tompa, akkor az az edző hibája és valószínűleg nem úgy állt össze a heti munka, ahogyan kellett volna. Nyilván megérdemelten nyertek a vendégek, mert ma összességében többet tettek a győzelemért. Változtatunk! Két hetünk lesz felkészülni a felsőházi rájátszásra, ahol mindenki tiszta lappal indul. A csapattól igazán szép teljesítmény, hogy eljutott idáig, de itt több kell majd, hogy szoros és jó meccseket játszunk a közvetlen élmezőnnyel! Én bízok és hiszek a srácokba, hogy bármire képesek lehetünk, de nem lesz egyszerű, viszont ezek a mérkőzések kellenek hogy tanuljunk és fejlődjünk. Mind a négy csapat, aki ránk vár a felsőházi rájátszásban fizikálisan jobb nálunk, de ezt a különbséget a kombinatív, sokmozgásos, kispasszos játékunkkal tudjuk kompenzálni. Bízunk magunkban! Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 17. forduló.
Recsk, 2024.03.07.

MSE-Kisköre- Talent 2019 SE
0 - 8 (0-4)

Góllövő: Varga Gábor 4, Janzsó Gergő 2, Telek Sebestyén, Sisa Bence

Szenográdi Péter: Ha a táblázatot nézzük, azt gondolja az ember, hogy könnyebb mérkőzés következik, mint a többi volt. Viszont, ha így fogtuk volna fel és nem tiszteljük meg az ellenfelet, akkor magunknak tettük volna nehézzé a találkozót. Arra kértem a srácokat, hogy építsük a játékot, legyen nálunk a labda és találjuk meg a megfelelő pillanatot, hogy mögéjük tudjunk kerülni. Jól nézett ki, és remélem azt, hogy most is fejlődtünk. Nagyon jól tükrözte csapatunk összetartását a mérkőzés utolsó jelenete. Történt, hogy Varga Gabi vitte egy az egyben a kapusra a labdát, közben Sisa Bence csatlakozott mellé a szélről. Köztudott, hogy Gabi elég jó helyen áll a góllövőlistán, de inkább Bencével "rúgatott" gólt úgy, hogy rosszabb pozícióból kellett értékesíteni a helyzetet. Én személy szerint büszke vagyok a csapatomra! Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 16. forduló.
Heves, 2024.03.02

Hevestherm - Hevesi LSC - Talent 2019 SE
2 - 3 (2-1)

Góllövő: Janzsó Gergő 2, Telek Sebestyén

Szenográdi Péter: Szokás a mondani a győzelmet nem kell megmagyarázni. De megprobáljuk! Egész héten tudtuk, hogy nem lesz egyszerű ez a mérkőzés hisz egy közvetlen rivális otthonában látogattunk, akik saját pályájukon eddig egyszer kaptak ki. Mikor odaértünk láttuk hogy miért! Kis, szűk pálya, a talaja nem a legjobb, ez pontosan olyan csapatoknak kedvez mint a hazaiak. Keményen tudnak védekezni és a gyors játékosaik révén a kontrákat is elég jól végig viszik. Szóval nem volt egyszerű dolgunk! Ha ezek nem lennének elég, akkor még eltiltás, betegség is bonyodalmakat okozott. Tudtuk hogy a múlt heti játék ide nem lesz elég, így sokkal kombinatívabbnak kellett lennünk. Ezért új célt tűztem ki a csapat elé, amit a "szakmázásnál" el is mondtam. Ma tanuljunk meg nyerni! Azt, hogy ez a mondat mit takar, a fiúkkal át lett beszélve az öltözőben, rájuk tartozik és értették is hisz intelligens, jó futballisták. Jött a mérkőzés, ahol az elején összegubancoltuk és tetőztük a bonyodalmakat azzal, hogy 20. másodpercben kimaradt egy ziccerünk  a, 10. percben pedig 2-0 oda. Ez igen fiúk! Egy perc gondolkodás után egy gyors átszervezés, hisz a gyerekek tőlem várják a megoldást, bíznak bennem, ezért nem adhathatom fel. Védelem stabil, a hármas középen szépen forog és a lendület is meg lett a széleken. Jött is a szépítés még a félidőben, ami kellett, hogy megnyugodjunk. Szünetben újra átbeszéltük a dolgokat. Meg is tudtuk fordítani a mérkőzést, ami egy igazi csapatra vall, hogy ezt együtt sikerült megcsinálni és nem volt egyénieskedés. Összegzésképpen megtanultunk győzni! Gratulálok a srácok!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 15. forduló.
Balassagyarmat, Műfű 2024.02.25.

1 - 3 (0-1)

Góllövő: Varga Gábor

Szenográdi Péter edző:  Elkezdjük a tavaszt, ahogy az öltözőben a Srácoknak mondtam, vagy folytatjuk és fejlődünk együtt, vagy elveszünk egyesével. Tudom és érzem, hogy ők vevők a FUTBALLRA, ezt ma is bizonyították, hisz negyedóra álmoskás kezdés után 65 percig uraltuk a mérkőzést. A végén már feltettünk mindent egy lapra, de sajnos ma a szerencse sem velünk volt. Az eredmény ma is csak másodlagos számomra, viszont ha tönkre vernének már szomorú lennék. De nem! Ma is úgy hoztuk ki a labdát ahogy azt gyakoroljuk. Ma is kreatív, kombinatív támadó játékot mutattunk. Sokszor a jó erőkből álló ellenfél nem tudta hogy mi tévő is legyen. Ma ismét nagyot nőttek a Srácok szememben! Ha valaki semleges szemlélő nézi ezt a meccset, akkor meg nem mondja hogy ki 2. Sajnos néha igazságtalan a futball de viszont abba hiszek, amit elvesz, azt egyszer visszaadja! Gratulálok a Fiúknak! Hajrá Talent 💙🖤

AZ U17-ES CSAPATUNK IDEGENBEN FEJEZTE BE A NAGYPÁLYÁS SZEZONT
MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 14. forduló.
Jászberény, 2023.11.26.

Talent 2019 SE - Jászberényi FC
9- 1 (5-1)

Góllövők: Varga Gábor 4, Lakatos Ábrahám 3, Keskeny Bence, Dombovári Áron

Szenográdi Péter edző: Minden szempontból érdekes meccs volt a mai. Először is szögezzük le, hogy egy jó futballt játszó csapat ellen tudtunk úgy nyerni, hogy a mi játékunk közel se érte el azt a szintet amit várok. Feltehetjük a kérdést, hogy akkor, hogy lett 9-1? Nem szeretnék az ellenfélnek a játékával foglalkozni, de szerintem azért lett annyi, amennyi, mert védekező harmadban nagyon rossz taktikát választottak. Ők igy gondolták, mi ezt így tudtuk megoldani és kihasználni. Ahogy említettem ma nem olyan volt a játékunk, ami elvárható lenne. Igen, nagyon nem. Labdakihozatalok nem működtek. Egy kicsit úgy éreztem, nyűgként és nem kihívásként fogjuk fel azt, hogy egy az egyben felálltak ránk. Megoldottuk, hisz rúgtunk kilenc gólt és még ennyi benne is maradt a srácokba, de sokkal többet várok játékban. Ma inkább jó egyéni teljesítmények kellettek a sikerhez. A legérdekesebb az volt, hogy kapustól indult az akció (itt megcsinálták a labdakihozatalt) és kapus is fejezte be, nem is akármilyen módon, kapja a bepasszt, kifordított belső, 14 méterről védhetetlen gól a hosszú felsőbe. A csapat szaladt, mint ha ezzel nyertük volna meg a meccset. Itt is látszott, hogy ez az ősz a csapatról szólt. Senki sem egyénieskedett, mindenki mindenkivel jóban van, igaz vannak szúrkák, de ez így van jól. Valakit ez jobb teljesítményre sarkall. Én is nagyon sokat kaptam, tanultam a csapattól, edző kollégáktól, akik a futballban hisznek. Köszönöm nekik, és jó "pihenést" kívánok Mindenkinek! Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 13. forduló.
Vizy Zsigmond úti Sportpálya 2023.11.26.

Talent 2019 SE - Mezőkövesd Zsóry FC
0 - 1 (0-0)

Szenográdi Péter edző: Nagyon nehéz most nyugodtan beszélni a mai mérkőzésről. Gondolom a srácokat is bántja a dolog, mert ma mindent megtettünk a győzelemért, amit a körülmények engedtek. Tipikusan egygólos mérkőzés volt, futballra alkalmatlan pályán (fagyos, göröngyös talaj), ahol forrtak az indulatok. Sajnos mi jöttünk ki belőle rosszul, rúgattunk egy gólt az ellenféllel. Nagyobb kiegyensúlyozottságra kell törekedni a mérkőzéseken és akkor az ehhez hasonló mérkőzéseken sikeresebbek lehetünk!  Megbeszéltük, tanultunk belőle. Hajrá Talent!

SŰRŰ ÉS SIKERES HÉTEN VAN TÚL AZ U17-ES CSAPATUNK,
HISZEN EGY HÉT ALATT A 3. MÉRKŐZÉSÉT JÁTSZOTTA SZOMBATON,
EZÚTTAL IDEGENBEN!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 12. forduló.
Jászberény 2023.11.18.

Tehetség SE Jászberény - Talent 2019 SE
1 - 3 (1-2)

Góllövők: Varga Gábor 2, Lakatos Ábrahám

Szenográdi Péter edző: Ismét egy jó és tanulságos mérkőzésen vagyunk túl. Megérkeztünk szokás szerinti időben, amikor jönnek a hazaiak és szólnak, hogy gyertek itt lesz az öltözés közösen, közben olyan látvány fogadott pálya címszó alatt, hogy meg is lettek gyorsan az első vélemények a srácoktól. "Ez mi? Lékai ehhez képest Nou camp, ..." Rendben, gondoltuk nekik is ez lesz, hát találjunk ki valamit. Öltöztünk, mondom Sisa mi a helyzet? Tegyünk fel valamit! Be is indult a tuc-tuc közben vártam, hogy mikor leszünk csak mi a helyiségben és kezdhetem az eligazítást, szakmázást, ki hogy hívja. Sajnos csak a meccs kezdése előtt volt alkalmam ezt megtenni. Nem így szoktuk meg. Jó, hát legyen, figyeljünk! Első és legfontosabb, hogy ne foglalkozzunk a körülményekkel. Próbáljunk meg játszani, mellette mikor nyújtsuk meg a játékot, hogy álljunk fel labdakihozatalhoz, melyik szélen bontsunk egyéni játékkal, rögzített helyzetek, stb. Srácokra tartozik, értik, tudják néha akadozik a mit mikor és hogyan, de azért dolgozunk, hogy folyamatosan fejlődjünk. Ma is ezt történt, amit beszéltünk, kértem, azt tökéletesen hoztuk, szinte hiba nélkül. Láttam a csapat többségén a magabiztosságot, így nem érezhettem mást a "sörpad" mellől, minthogy ma itt minden rendben lesz. Szokás szerint kértük a Nagyhatalmútól, hogy sérüléstől óvjon minket, remélem nem lesz Bende könyökének semmi komolyabb baja. Talán Oli is rendben lesz. A mérkőzés és az ellenfél is nagyon sportszerű volt, folyamatos pacsik egy-egy elkésett belépő után is, nagy iram, amit a pálya engedett és ezek mellett jó játék. Összességében gratulálok a srácoknak és az ellenfélnek is jó meccs volt, amit véleményem szerint megérdemelten nyertünk meg. Van még két mérkőzés, amire próbálunk felkészülni. Hajrá Talent

HÉTKÖZNAP, A KORÁBBAN ELHALASZTOTT
8. FORDULÓT PÓTOLTA U17-ES CSAPATUNK!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 8. forduló.
Vizy Zsigmond úti Sportpálya 2023.11.15.

Talent 2019 SE - MSE -Kisköre
3 - 0 (0-0)

Góllövő: Varga Gábor, Mics Olivér, Király Bende Barnabás

Szenográdi Péter edző:  Beigazolódott az, hogy a kötelező győzelmek a legnehezebbek. Próbáltak játszani a fiúk, de rengeteg technikai hibával tették azt, ezért "csak" döntetlennel tudtuk szünetre menni. Jól is jött a szünet és úgy gondolom hatott is a csapatnak az, amit mondtam, mivel játékban már kevesebb hiba lett, és egy kicsit tudtunk azon is kozmetikázni, hogy nem egyéni sport a labdarúgás. Érettebbek vagyunk napról napra, egyre több dolgot tanulunk és tudunk, viszont ha nem úgy készülünk egy mérkőzésre, ahogy az elvárható, akkor csak magunknak tesszük nehézzé a meccseket. Ma az eredmény jött, amihez gratulálok a srácoknak, a játék fejlesztésén pedig tovább dolgozunk!

Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 11. forduló
Vizy Zsigmond úti Sportpálya 2023.11.11.

Talent 2019 SE - BSE Palóc Farkasok
1 - 1 (0-0)

Szenográdi Péter edző: Jó idő, jó pálya, kellemes ellenfél. Ma egyiket sem tudtuk elmondani. Viszont dicséret érheti a srácokat, mert az első félidőben a rossz talaj ellenére is próbálták felépíteni a játékot egy szervezett csapat ellen, akik ma csúsztak másztak, hogy nyerjenek. Félidőben váltanunk kellett, mert a tanultak ma nyögvenyelősre sikeredtek, de még ekkor is az adrenalin, a játék, a bizonyítás lehetősége és az elszántság miatt még mindig a megszokott mederben folyt a játékunk. Gólt kellett kapnunk, hogy változás legyen az egészben. Ekkor értették meg igazán a srácok, hogy mit is kértem a félidőben. Sikerült egyenlíteni, ami nagy kitartásról és csapatként együttműködésről adott tanúbizonyságot. Különösen örültem ma annak, hogy a cserék lendületet adtak a játékunknak és jól szálltak be a mérkőzésbe. Gratulálok a srácoknak! Hajrá Talent!

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 10. forduló.
Salgótarján, 2023.11.04.

SBTC - Talent 2019 SE
5 - 1 (0-0)

Szenográdi Péter edző: Ma aki ránéz az eredményre mondhatja, hogy sima egyoldalú mérkőzés volt. Szerencsés eset az enyém, mert két méterről láttam a találkozót. Amit ma nyújtott a két csapat a pályán nem regionális szint volt és jó volt nézni. Nagyon nagy iram alakult ki, őszintén mondom, azt hittem a hatvanadik perctől elfogyunk, de nem, igy végig játékban voltunk az SBTC vel, akik ma az egyik legjobbukat mutatták. Sajnos a játékvezető nem tudta ezt az iramot felvenni és szerintem eredményt befolyásoló hibát követett el az első gól előtt. Senkit sem lehet elmarasztalni, mert ma gyerekként szálltunk fel a buszba és férfiként tudtunk hazajönni. Tudom, hogy jönnek majd még hullámvölgyek a játékunkban, de az ilyen mérkőzésekre lehet mit építeni. Büszke vagyok a srácokra! Hajrá Talent

MLSZ Regionális U17 Alap Középkeleti csoport 9. forduló.
Hatvan, 2023.10.29.

7 - 0 (4-0)

Szenográdi Péter: Sajnos ismét nem a legjobb arcunkat mutattuk idegenben. A 20.percben már hatot kellett volna cserélni, mert az első félidőben botrányosan rosszul játszottunk. Nem gondoltam, hogy a Gyöngyösi meccs után lesz rosszabb, de ez a félidő sajnos az volt. Második már egy kicsit jobban nézett ki szépíthettünk is volna, nem is egyszer, talán a mérkőzésbe is vissza tudtunk volna jönni, de erre megint könnyű gólokat hoztunk össze az ellenfélnek. Az utolsó ilyen alakítás után megjegyeztem, hogy valamit ki kell találni erre az idegenbeli formára, hát ez nem jött be, így a vereség az én hibámból indult ki. Öt napot tudok gondolkozni azon, hogy mi legyen a következő megoldás arra, hogy úgy játszunk ahogy tudunk. Viszont ehhez szükség lesz a fiúkra is!

Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?